Gösterilen sonuç sayısı: 14

Alisyum Rozetli Oda Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 322,00 ₺.Şu andaki fiyat: 266,00 ₺.

Alisyum Rozetli Wc Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 308,00 ₺.Şu andaki fiyat: 252,00 ₺.

Dolunay Rozetli Oda Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 252,00 ₺.Şu andaki fiyat: 220,00 ₺.

Dolunay Rozetli Wc Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 266,00 ₺.Şu andaki fiyat: 230,00 ₺.

Firuze Rozetli Oda Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 308,00 ₺.Şu andaki fiyat: 252,00 ₺.

Firuze Rozetli Wc Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 322,00 ₺.Şu andaki fiyat: 266,00 ₺.

Karizma Aynalı Wc Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 294,00 ₺.Şu andaki fiyat: 238,00 ₺.

Pro Kestel Aynalı Oda Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 700,00 ₺.Şu andaki fiyat: 630,00 ₺.

Sitil Rozetli Oda Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 308,00 ₺.Şu andaki fiyat: 252,00 ₺.

Sitil Rozetli Wc Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 294,00 ₺.Şu andaki fiyat: 238,00 ₺.

Siyah Rozetli Oda Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 336,00 ₺.Şu andaki fiyat: 252,00 ₺.

Siyah Rozetli Wc Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 350,00 ₺.Şu andaki fiyat: 266,00 ₺.

Verda Rozetli Oda Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 266,00 ₺.Şu andaki fiyat: 210,00 ₺.

Verda Rozetli Wc Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 280,00 ₺.Şu andaki fiyat: 224,00 ₺.

Oda Kapı Kolu

Ev ve iş yerlerinde odaları birbirinden ayırmak ve özel bir alan elde etmek için kapılar kullanılır. Kapıların açma ve kapatma gibi özelliklerini kullanabilmek ve güvenliği sağlamak için ise oda kapı kolu ürünleri kullanılır. Bu ürünler, kapının kilitlenmesini de sağladığı için özel alanların korunmasına yardımcı olur. Günlük hayatta sık sık kullanılan kapı kolu ürünlerinde en çok tercih edilenlerinden biri de oda kapı kolu ürünleridir.

Oda Kapı Kollarında Modeller

Ev ve iş yeri gibi mekanların odalarının birbirinden ayrılmasını sağlayan kapı kollarında farklı markalara ve modellere rastlamak mümkündür. Kaliteli ve birinci sınıf işçilik ile üretilen kapı kolu modelleri oda modellerimiz şu şekildedir:

  • Çelik kapı kolu
  • Alüminyum kapı kolu
  • Plastik kapı kolu
  • Sürgülü kapı kolu
  • Oda kapı kolu setleri

Sitemizde yer alan tüm kapı kolları ürünleri, paslanmaz özelliğe sahiptir. Garantili olan tüm ürünlerimize bu sayfa üzerinden ulaşabilir ve odalarınız için en uygun olan ürünleri sipariş verebilirsiniz.

Oda Kapı Kolları Markaları

Oda kapıları için kullanılan kapı kollarında farklı markalara rastlamak mümkündür. Piyasada yer alan pek çok marka, bu alanda kaliteli ürünler üretir. Sizler için seçtiğimiz en kaliteli kapı kolları ise sitemizde yer alır. Çelik ve alüminyum gibi farklı materyallerden üretilen, farklı modellerdeki kapı kollarına buradan anında ulaşabilirsiniz.

Siyah Kapı Kolu

Pek çok kişi, iç mekanda kullandığı ürünlerin işlevine olduğu gibi görselliğine de dikkat eder. Kapı kolu ürünleri de mekanın havasını etkileyen ve farklı bir algı için tercih edilebilen ürünlerden biridir. Siyah renkli kapı kolları, odalar için en çok tercih edilen kol çeşitlerindendir. Aynı zamanda sitemizde, beyaz ve altın renklere sahip olan kapı kollarına da ulaşmak mümkündür. Rozetli modellere ve farklı renk seçeneklerine buradan göz atabilirsiniz.

Oda Kapı Kolları Takımı

Pek çok kişi iç mekanda tüm alanın uyum içerisinde olmasını ister. Bunun için kapı kollarında da takım olan ürünler tercih edilebilir. Odalar ve wc için bir kapı kolu takımı ve seti oluşturmak mümkündür. Bunun için odalara; aynalı kapı kolları ya da krom kapı kolları alınabilir. Tüm farklı kol çeşitlerine ise bu sayfadan kolayca erişebilirsiniz.

Oda Kapı Kolları Fiyatları

Odalar için kullanılan kapı kollarından fiyatlar değişkenlik gösterir. Bunun için kullanılan malzeme ya da ürünün markası bir yol gösterici olabilir. Sitemizde zamak ve yale gibi farklı marka ve modeller yer alır. Sizlerde isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda, sizlere en uygun olan ürünleri buradan inceleyebilir ve kolayca karşılaştırma yaparak satın alabilirsiniz.

Odalarınız için istediğiniz kaliteli ve kullanışlı aynı zamanda göz zevkine hitap eden oda kapı kolu modelleri Asil Yapı Market'te!