HAKKIMIZDA

Asil Yapı, 1983 yılında kurularak ticari yaşamına başlamıştır. Ticari hayatımıza Orman Ürünleri ve Ahşap atölyesi ile başlayan firmamız , Sonrasında İnşaat ve İnşaat Malzemeleri, Dolap Kapakları, Ankastre Ürünler, PVC Bantlar, Hırdavat Malzemeleri, Kapı, Kapı Kolu ve Aksesuarları, Banyo Aksesuarları, Parke ve Dekoratif Ahşap Ürünlerin pazarlama ve satışı ile iş yaşamında büyüyerek şirketimiz ilerleyen yıllarda Türkiye’nin önde gelen firmalarının bayiliklerini almıştır.

Asil Yapı , İnşaat , Yapı Market , Proje Uygulama – Tasarım ve İmalat sektörlerinde hizmet vermektedir. İnşaat sektöründe Konut ve İşyeri olarak hizmet vermekteyiz. Proje ve uygulama hizmeti veren şirketimiz Son 5 yılda 10.000 adet daire içi, ahşap uygulamasını tamamlayarak teslim etmiştir. Yapı market , grubumuzda ‘ yapıya dair herşey ‘ sloganımızla bünyemizde yaklaşık 20,000 kalem ürünle hizmet vermekteyiz .

Zamana ve teknolojiye ayak uyduran Asil Yapı, bünyesinde bulunan binlerce ürünü İnternet ortamına dökerek E-Ticaret satışlarına başlamıştır. Asilyapimarket.com mağazamızda dekoratif ürünlerden mutfak dekorasyon ürünlerine, Kapıdan kapı kolu aksesuarlarına, parkeden hırdavat ürünlerine kadar binlerce ürün satılıyor.

Evini güzelleştirmek, kullandığı ürünlerle yaşam standardını yükseltmek isteyen tüketiciler, dilerlerse Asil Yapı’dan anahtar teslimi ev yenileme hizmeti alabiliyorlar. Tespit için keşif, projelendirme ve sunulan projenin bütçelendirilmesini yapan Asil Yapı, uygulama aşamasında da kapsamlı hizmet vererek tüketiciye komple çözümler sunuyor.

Asil Yapı’nın uzman, güler yüzlü kadrosu, ev dekorasyonuyla ilgili tüm karar süreçlerinde müşterilere destek oluyor, ürün ve hizmetlerle ilgili tüm sorularını yanıtlıyor. Her evin, kendine özgü bir hikayesi olduğuna inanan Asil Yapı, global trendleri yakından takip ederek, ev dekorasyonunda ön plana çıkan detayları belirliyor.