Gösterilen sonuç sayısı: 9

Altın Kristal Sıvı Sabunluk

Orijinal fiyat: 3.811,50 ₺.Şu andaki fiyat: 3.213,00 ₺.

Altın Porselen Sabunluk

Orijinal fiyat: 1.491,00 ₺.Şu andaki fiyat: 1.260,00 ₺.

Antik Set Üstü Sabunluk

Orijinal fiyat: 1.848,00 ₺.Şu andaki fiyat: 1.564,50 ₺.

Antik Tel Sabunluk

Orijinal fiyat: 1.806,00 ₺.Şu andaki fiyat: 1.522,50 ₺.

FC60102 Sabunluk

Orijinal fiyat: 4.212,60 ₺.Şu andaki fiyat: 3.160,50 ₺.

FC60202 Sabunluk

Orijinal fiyat: 4.708,20 ₺.Şu andaki fiyat: 3.532,20 ₺.

FC60302 Sabunluk

Orijinal fiyat: 4.708,20 ₺.Şu andaki fiyat: 3.532,20 ₺.

Krom Sabunluk

Orijinal fiyat: 1.512,00 ₺.Şu andaki fiyat: 1.281,00 ₺.

Siyah Setüstü Sıvı Sabunluk

Orijinal fiyat: 2.100,00 ₺.Şu andaki fiyat: 1.774,50 ₺.

Sıvı Sabunluk

Ev tekstili çok geniş bir kavramdır. Ev tekstil ürünleri tuvalet, oturma odası, yatak odası, mutfak ve banyo gibi evin her bölümünde kullanılabilir. Ev tekstil ürünlerinde organizer çeşitleri, el, yüz ve mutfak havluları, kavanozlar, baharatlıklar ve sabunluklar gibi çeşitli ürünler vardır.

Bizim firmamızda da bu tarz ürün çeşitlerini bulabilirsiniz. Evinizi düzenli, temiz ve şık göstermek istiyorsanız ev tekstil ürünlerimizi mutlaka denemelisiniz. Banyo, tuvalet ve mutfaklarda kullanılan sıvı sabunluk modellerimiz oldukça çeşitli ve uygun fiyatlıdır.

Sıvı Sabunluk Çeşitleri

Sıvı sabunluk modellerinde gerçekten çok fazla çeşit vardır. Banyonuza ve kendi zevkinize uygun bir model seçmelisiniz. Sıvı sabunluk modelleri şu şekildedir;

  • Klasik sıvı sabunluk modelleri
  • Cam sıvı sabunluklar
  • Sıra dışı sıvı sabunluk modelleri
  • Taş desenli sıvı sabunluklar
  • Renkli sıvı sabunluklar
  • Bölmeli sıvı sabunluklar
  • Porselen sıvı sabunluk çeşitleri
  • Seramik sıvı sabunluk modelleri

Banyo seti içinde bunlar sıvı sabunluk çeşitlerimizdir. Siz de bu tarz sıvı sabunluklar kullanmak isterseniz mutlaka firmamızın adresini ziyaret etmelisiniz.

Klasik Sıvı Sabunluk Modelleri

Klasik sıvı sabunluk modellerini hemen hemen her yerde görebilirsiniz. Düz modellerdir. Sadece sıvı sabun için kullanılır. Farklı renkleri olabilir. Bazıları şeffaf bazıları mat görünümlüdür.

Cam Sıvı Sabunluklar

Cam sıvı sabunluklar ince malzemeden imal edilir. Banyo, tuvalet ve mutfak dekorasyonlarınıza uygun renklerdeki cam sıvı sabunlukları tercih edebilirsiniz. Dekoratif görünümleri vardır.

Sıra Dışı Sıvı Sabunluk Modelleri

Sıra dışı sıvı sabunluklarımız ise farklı desenlere sahiptir. Bazıları kabartmalı desenlidir, bazılarının ise şekli farklıdır. Küp şeklinde ya da hayvan figüründe sıvı sabunluk modellerimizi de kullanmayı deneyebilirsiniz.

Taş Desenli Sıvı Sabunluklar

Taş desenli sıvı sabunluklarımız tıpkı mermer gibi görünür. Bu nedenle de çok şıktırlar. Beyaz ve üzeri siyah taş desenli sıvı sabunluklarımız en popüler ve uyumlu olan modelimizdir. Üzerinde farklı mesajlar bulunduran sıvı sabunluklarımızı da tercih edebilirsiniz.

Renkli Sıvı Sabunluklar

Renkli sıvı sabunluklarımızı genelde camdan imal ediyoruz. Ancak mat renkli sıvı sabunluklarımız da mevcuttur.

Bölmeli Sıvı Sabunluklar

Bölmeli sıvı sabunluk modellerimiz çok kullanışlıdır. Bu sıvı sabunluklarımızı hem sıvı sabun hem katı sabun hem de süngeriniz için kullanabilirsiniz. Bazı modellerimiz çok bölmelidir. Bu tarz modellerimizi diş fırçası, makyaj fırçası gibi ürünleriniz için de kullanabilirsiniz.

Porselen Sıvı Sabunluk Çeşitleri

Porselen sıvı sabunluk modellerimiz, klasik sıvı sabunluklarımız arasında da mevcuttur. Porselen sıvı sabunluklar genelde çiçek desenlidir. Renkli desenli ya da üzeri yazılı modellerimiz de mevcuttur.

Seramik Sıvı Sabunluk Çeşitleri

Seramik sıvı sabunlukların porselen sıvı sabunluklardan farkı, daha ince malzemeden üretiliyor olmasıdır. Yine farklı renkli, karışık desenli ya da bölmeli seramik sıvı sabunluk modellerini sitemizden görebilirsiniz. Her türlü sıvı sabunluk çeşidi için siz de firmamıza gelin ve eviniz için bir güzellik yapın.

Porselen, plastik, metal vd. malzemelerden üretilen sıvı ve katı sabunluk modelleri Asil Yapı Market'te dekorunuzu tamamlamayı bekliyor.