Gösterilen sonuç sayısı: 15

Alisyum Rozetli Oda Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 322,00 ₺.Şu andaki fiyat: 266,00 ₺.

Alisyum Rozetli Wc Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 308,00 ₺.Şu andaki fiyat: 252,00 ₺.
-29%
Seçenekler Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir

Dolunay Çelik Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 210,00 ₺.Şu andaki fiyat: 150,00 ₺.

Dolunay Rozetli Oda Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 252,00 ₺.Şu andaki fiyat: 220,00 ₺.

Dolunay Rozetli Wc Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 266,00 ₺.Şu andaki fiyat: 230,00 ₺.

Firuze Rozetli Oda Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 308,00 ₺.Şu andaki fiyat: 252,00 ₺.

Firuze Rozetli Wc Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 322,00 ₺.Şu andaki fiyat: 266,00 ₺.

Karizma Aynalı Wc Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 294,00 ₺.Şu andaki fiyat: 238,00 ₺.
-35%
Seçenekler Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir

Karizma Siyah Çelik Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 230,00 ₺.Şu andaki fiyat: 150,00 ₺.

Pro Kestel Aynalı Oda Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 700,00 ₺.Şu andaki fiyat: 630,00 ₺.

Sitil Rozetli Oda Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 308,00 ₺.Şu andaki fiyat: 252,00 ₺.

Sitil Rozetli Wc Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 294,00 ₺.Şu andaki fiyat: 238,00 ₺.

Siyah Rozetli Oda Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 336,00 ₺.Şu andaki fiyat: 252,00 ₺.

Siyah Rozetli Wc Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 350,00 ₺.Şu andaki fiyat: 266,00 ₺.

Verda Rozetli Oda Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 266,00 ₺.Şu andaki fiyat: 210,00 ₺.

Kapı Kolu

Kapıların bulunduğu alanlarda kapı kolu en önemli ihtiyaçtır. Kapının açılıp kapanması için kullanılan bu ürün kapılarla ve mekanlarda bulunan diğer ürünlerle uyumlu olduğunda dekorasyonu tamamlar. Bu nedenle kapı kolları farklı renk ve tasarımlarla üretilerek alıcıya sunulur. Kapılarınız için en kaliteli, dekoratif ve kullanışlı kapı kollarına ihtiyaç duyuyorsanız kategoride yer alan modelleri inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Kapı Kolları Modelleri

Kapıya ihtiyaç duyulan her alan için kullanılması mümkün olan kapı kolları kişilerin zevk, ihtiyaç ve taleplerine bağlı olarak çeşitli modellerde üretilmişlerdir. Kategoriyi inceleyen kişiler kapıları, evleri ve mobilyaları ile uyumlu kapı koluna kolayca ulaşma imkanı bulabilirler.

Kategoride yer alan kapı kolu modelleri şunlardır;

 • Aynalı kollar
 • Porselen kollar
 • Kilitli kollar
 • Rozetli kollar
 • Nikel kollar
 • Pirinç kaplama kollar
 • Yaylı kollar
 • Zamak kollar
 • Topuz kollar

Bu modellerdeki kapı kolları kullanım alanı ve mekana bağlı olarak daha fazla çeşitlendirilebilirler. Ayrıca kolların kullanılacağı kapının modern veya klasik özelliklere sahip olması model seçiminin daha kolay yapılmasına yardımcı olur. Bu nedenle kapı modelleri hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.

Modern Kapı Kolları

Kapı kolları genel olarak modern ve klasik kapı kolları olarak iki gruba ayrılırlar. Modern kapı kolları daha çok modern çizgilere sahip kapılar için tercih edilir ve bu kapılarla uyumluluk gösterir. Modern kapılara sahipseniz satın almanız gereken kapı kolunun modern çizgilere sahip olması gerekir. Aksi takdirde dekorasyon sorunu yaşayabilirsiniz. Sahip olduğunuz kapılar klasik görünümde veya ahşap özelliklerde ise siyah, krem, beyaz, gri veya kahverengi renklerdeki tasarım bakımından sade görünen kapı kollarını tercih etmeniz daha doğrudur.

Kapı Kollarının Kullanılabileceği Alanlar

Kapı kolları kullanım alanı geniş olan ürünler arasında yer alırlar. Mutfak, banyo, wc, dış kapı, balkon, misafir odası, oturma odası ve yatak odası kapı kollarının en fazla kullanıldığı yerlerdir. Ayrıca yaygın olarak evlerde görülse de evler yanı sıra hastane, okul, ofis ve diğer iş yerlerinde de kapılar için kapı koluna ihtiyaç duyulur. Bu nedenle kullanım alanına, renge ve tasarım özelliklerine göre kapı kollarının seçilerek kullanılması gerekir.

Kapı kolları kullanılacakları kapıya bağlı olarak seçilebilirler. Örneğin dış kapıda kullanılmak için yale kapı kolunun alınması gerekir. Bu sayede kapının rahat bir şekilde açılıp kapanması sağlanır. Evlerde desenli kapılar varsa renk çeşitliliği veya desen bakımından zengin olan kolların tercih edilmesi kapıya uyumluluk sağlar.

Kapı Kolları Seçerken Dikkat Edilecekler

Kapıların açılıp kapanması için ihtiyacınız olan kapı kollarını seçerken dikkat etmeniz gereken konular vardır.

Dikkat edilmesi gerekenlerden bazıları şunlardır;

 • Kapı kolunun hangi amaçla kullanılacağına karar vermelisiniz.
 • Kapı kolunun krom, nikel, porselen, saten veya sarı gibi hangi malzemeden üretilmesi gerektiğini belirleyerek seçim yapabilirsiniz.
 • Kapı koluna banyo ve tuvalet kapıları için tercih edecekseniz kilitli ve paslanmaz kolları tercih edebilirsiniz. Bu sayede uzun süre kapı kollarını kullanabilirsiniz.
 • Hastane, okul ve iş yerleri için dayanıklılık sağlayan çelik kapı kollarını tercih edebilirsiniz.
 • Kapı kolları tercih edilirken mobilya, dolap kulpu oda dekorasyonu, duvar rengi ve kapı rengi uyumu aranmalıdır. Bu sayede dekorasyon konusunda sorun yaşanmaz.

Bunlara ek olarak kapı kollarını belirlerken fiyat konusunda karşılaştırma yapabilirsiniz. Uygun fiyat arıyorsanız hangi malzemeden üretilen kolların uygun fiyatlı olduğunu öğrenerek seçiminizi yapabilirsiniz.

Kapı Kolları Temizliği

Kapı koluna ihtiyaç duyan kişiler kategoriden seçim yaparken temizlik konusunda sorun yaşamayacakları modelleri tercih etmelidir. Bu sayede temizlik zahmet olmaktan çıkar. Pirinç kolu tercih edenler limon ve sirke kullanarak kolayca temizliği yapabilirler. Bu sayede kapı kolları eski görünümüne kavuşur. Kapı kolları alüminyum ise pas sökücülerin kullanılması kolların paslanmasının önlenmesini ve giderilmesini sağlar. Bu nedenle kapı kolunu seçerken temizliğin nasıl yapılacağı konusunda bilgiler alınarak seçimin yapılması istenmeyen sorunların yaşanmamasını sağlar.

Kapı Kolu

Kapı kolları, işlevleri açısından günlük hayatta oldukça fazla kullanılan ve kurtarıcı olan ürünlerdir. Kapı kolu ürünleri, dış mekanlarda ve iç mekanlarda kullanılabilir. Ev içerisinde yer alan tüm odalar için gerekli olan kapı kolları farklı modeldeki kapılara uyum sağlayabilmesi adına farklı çeşitlerde üretilir. Son derece kaliteli ve paslanmaz özelliklere sahip kapı kolları bu kategorimiz altında yer alır.

Kapı Kolları Ne İşe Yarar?

Kapılara monte edilen kollar, açıp kapama işleminin kolay yapılabilmesini sağlar. Ayrıca kapıları kilitli tutabilmek adına önemli olan kollar, güvenliği sağlamak için de kullanılan ürünlerdir. Wc banyo, salon, mutfak, yatak odası ya da dış kapılarda kullanılabilen kapı kolları, davetsiz misafirlerin özel alanlara girmesini da önler.

Kapı Kolları Modelleri

Oldukça fazla kullanım alanı olan kapı kolu ürünlerinde geniş bir model seçeneği vardır. Birinci sınıf malzemeden üretilen kapı kolları kategorimizde şu modeller yer alır:

 • Çelik kapı kolları
 • Alüminyum kapı kolları
 • Plastik kapı kolları
 • Tuvalet kapı kolları
 • Dış mekan kapı kolları

Kapıların kullanım amacı ve kullanma pratiklerine göre farklı modeller tercih edebilirsiniz. Dolap kulpu oda içerisinde kullanılabilen farklı bir kol çeşididir. Bu ürünlerde sitemizde yer alır. İhtiyacınız olan tüm kapı kollarına bir tıkla ulaşmak için ise sayfamıza göz atabilir ve dilediğiniz ürünü anında satın alabilirsiniz.

Kapı Kolları Siyah

Kapı kolları satın almak isteyen pek çok kişi, güvenliğe önem verdiği kadar estetiğe de önem verir. Estetik açıdan aynalı modeller ve krom ürünler daha fazla tercih edilir. Kapı kolunda en çok tercih edilen renk ise siyahtır. Siyah kapı kolları, diğer renkli kollara oranla ortama modern bir hava katar. Sizlerde estetik açıdan sizleri memnun edecek kapı kollarına sahip olmak isterseniz, sitemiz üzerinden siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Kapı Kolları Fiyatları

Kapı kolları ürünleri, ev içi dekorasyonuna ve güvenliğine önemli ölçüde katkı sağlayan ürünlerdir. Kapı kolunda fiyatlar ise bazı özellikle doğrultusunda değişiklik gösterir. Ürünün çelik veya plastik olması fiyatlandırmayı etkileyen önemli ölçütlerden biridir. alüminyum malzemeden elde edilen kapı kulpları ise son zamanlarda sık sık tercih edilir. Bu model ürünlerin fiyatları daha uygundur. Sizlerde uygun fiyat garantisi ile dilediğiniz kapı kulpuna sahip olmak isterseniz, sayfamıza bakabilirsiniz.

Kapı Kolları Markaları

Kapı Kolları ürünlerinde farklı markalara rastlamak mümkündür. Kişiler, bu sayede diledikleri marka ve modele sahip ürünleri satın alabilirler. Farklı markalara ait yale ve rozetli kapı kolları ürünleri de sitemiz içerisinde yer alır. Siz de tüm kapı kolu ihtiyaçlarınızı sayfamız üzerinden giderebilir ve zamak gibi çeşitli markalara buradan ulaşabilirsiniz.

Asil Yapı Market'teki kapı kolu modelleriyle ev ve iş yerinizin tasarımına yeni kapılar açın, etkileyicilik kazanın.