Gösterilen sonuç sayısı: 7

Akrilik Banyo Seti

Orijinal fiyat: 2.835,00 ₺.Şu andaki fiyat: 2.047,50 ₺.

Elegans Banyo Seti

Orijinal fiyat: 2.677,50 ₺.Şu andaki fiyat: 1.890,00 ₺.

Mermer Desenli Banyo Takımı

Beyaz
Siyah
Orijinal fiyat: 450,00 ₺.Şu andaki fiyat: 337,50 ₺.

Pedallı Çöp Kovası

Orijinal fiyat: 315,00 ₺.Şu andaki fiyat: 236,25 ₺.

Prego Beş Parça Banyo Takımı

Beyaz
Gri
Siyah
Yeşil
Orijinal fiyat: 2.812,50 ₺.Şu andaki fiyat: 2.193,75 ₺.

Siyah Banyo Takımı

Orijinal fiyat: 945,00 ₺.Şu andaki fiyat: 756,00 ₺.

Siyah Çöp Kovası

Orijinal fiyat: 6.825,00 ₺.Şu andaki fiyat: 5.880,00 ₺.

Banyo Çöp Kovası

Sağlıklı bir ev ortamı için oluşan evsel atıkların daha sonra atılmasına çöğ kovalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Evlerin farklı yerlerinde kullanılmak üzere üretilen birçok çeşit banyo çöp kovası türü bulunmaktadır. Banyo çöp kovası özellikle banyo ve tuvaletlerde oluşan atıkların muhafazası için hijyenik bir ortam sağlamaktadır.

Banyo Çöp Kovası Çeşitleri

Hijyen ve konfor sunan banyo çöp kovası ortamların temizliği ve hijyeni sağlanan olmazsa olmaz ürünler arasında yer almaktadır. Banyo ve tuvaletlerde oluşan kağıt havlu çöplerin depolanması ile tuvaletlerin tıkanmaması adına önemli bir yeri bulunmaktadır. Ayrıca atıkların oluşturduğu kötü kokulara da en gel olmaktadır. Banyo çöp kovası modelleri müşterilerin ihtiyaçlarına ve kullanım şekillerine göre alternatifler sunmaktadır.

Banyolara Şıklık Katan Çöp Kovası Modelleri

Banyoların dekorasyonuna uygun olarak üretilen çöp kovaları görünüm açısından bulunduğu ortama şıklık katmaktadır. Evlerin en çok zaman geçirilen alanlar arasında yer alan banyo ve tuvaletler için farklı renk ve desenleri olan çöp kovaları hoş bir görünüm sunuyor. Ürünler birçok alana uyum gösterecek renk yelpazesine sahiptir. En çok tercih edilen renkleri şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Kahverengi
  • Pembe
  • Gri
  • Beyaz
  • Siyah

Olmak üzere banyo çöp kovaları üretilmektedir. Aynı zamanda gold renkli çöp kovası değişik ve dikkat çekici bir niteliği bulunmaktadır. Canlı ve dikkat edici renk alternatifleri ile banyo uyumu sağlamak mümkündür.

Banyo Çöp Kovası Setleri

Banyo ve tuvaletlere temizlik ve hijyen çöp kovaları şık tasarımları sayesinde her zaman kullanışlı olmaktadır. Günlük hayatta kullanılan banyoların dekorasyon uyumu oldukça önem gösterilen bir konudur. Banyo ve tuvaletlerde uyum sağlamak adına en çok tercih edilen yöntem hiç kuşkusuz çöp kovası çeşitlerinin set halinde satılan olanlardan tercih edilmektedir.

Banyo çöp kovası birçok malzemelerin bir arada sunulduğu eşyalardan meydana gelmektedir. Banyo çöp kovası seti, çöp kovası, tuvalet kağıtlığı, sabunluk ve tuvalet fırçasından oluşmaktadır. Bazı setlerde ise sabunluk, diş fırçalık gibi ürünler de yer almaktadır.

Banyo Çöp Kovasının Sunduğu Kullanım Kolaylığı

Farklı renk ve tasarımları ile banyo ve tuvaletlerin ayrılmaz bir parçası olan çöp kovaları sunduğu kullanım kolaylığı ile ön plana çıkmaktadır. Çöp kovalarında bulunan kapaklar sayesinde kötü kokuların oluşmasını engelleyerek ferah bir ortam sağlamaktadır. Özellikle pedallı olan mutfak ve banyo çöp kovaları oldukça kullanışlı olup hijyenik olmaktadır. Pedallı çöp kovası sayesinde elle dokunmadan ve eğilmeden zahmetsiz bir şekilde kapakları açabilirsiniz. Ayak yardımıyla açılan banyo kovaları aynı zamanda uzun ömürlü de olmaktadır.

Banyo Çöp Kovası Seçimi Nasıl Yapılır?

Hem kullanım hem de tasarımları açısından birçok farklı çeşitte banyo kovaları bulunmaktadır. Banyo ve tuvalet için çöp kovası seçimi yapılırken alanın dekoru göz önünde bulundurulduğu gibi kişi sayısı da dikkate alınması gerekmektedir. Böylelikle yeterli ve uygun çöp kovaları ile ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Banyo çöp kovası modelleri ve fiyatları arasından istediğiniz tarza uygun fırçalı veya fırçasız, pedalsız veya pedallı çöp kovası seçenekleri keşfedin.