Gösterilen sonuç sayısı: 12

Akıllı Vida

Vida çeşitleri içerisinde önemli bir yer sahip olan akıllı vida çeşitleri, ürün seçenekleri açısından farklı kategorilere ayrılabilir. Sitemiz kapsamında sunulan vidalar ve civata çeşitleri farklı boyutlarda sunulur.

Çalışanlarımız aracılığıyla kategorilere ayrılan bu vidalar, güvenilir bir şekilde sizlere ulaştırılırlar. Aynı zamanda akıllı vidaların normal vidalardan bazı farklı bulunur. Ürünlerimiz buldeks, çatı, pul, metrik vida, civata gibi çeşitler ile kategori başlığı altında detaylandırılabilirler.

Akıllı Vida Nedir?

Vida kullanımı birçok farklı sektör açısından önem arz eder. Tadilat işlemleri, yapım aşamaları ve daha pek çok işlevin gerçekleştirilmesi aşamasında vida sitemlerinin faydaları büyüktür. Akıllı vidalar ise baş kısımlarından dolayı farklıdırlar. Topbaş, metrik vida gibi çeşitlerimizde bu kısım değişkenlik gösterir.

Aynı zamanda matkap uçlu akıllı vidalar, silindir uçlu gibi çeşitlere ayrılabilirler. Ürünlerimiz paslanmaz bir yapıya sahiptir. Diğer vida çeşitlerinden farklı olarak bu ürünümüz sabitlenmesi talep edilen yüzeylere delik açılması ile vidalama işlemlerinin yapılmasını sağlarlar.

Vida Çeşitleri

Akıllı vidalar gibi hizmet görmelerine rağmen bazı özellikleri açısından ayrılan pullu vida, metrik vida gibi ürünlerimizde site kapsamında yer alırlar. Aynı zamanda kendilerine ait özellikleri bulunan bu çeşitlerin akıllı vidalardan farkları kendilerine ait özellikleridir.

Akıllı Vida Çeşitleri

Vida çeşitleri pek çok açıdan işlevsel olarak birbirlerinden ayrılabilmektedir. Sektörel anlamda bu ürünlerimiz kalite açısından benzer olsa da bu sistemde matkaplı ve sivri uçlu sistemler vidaların baş kısımlarına göre şekillenirler.

Akıllı vidalarda çeşitlerimiz;

  • Trapez sistemli akıllı vidalar
  • Mercimek başlıklı vidalar
  • Anahtar başlıklı akıllı vidalar
  • Pul başlıklı akıllı vidalar
  • Yıldız silindir akıllı vidalar

Gibi ürün kategorilerine ayrılırlar. Ürünlerin paketlenmesi ve sizlere ulaştırılması aşamalarında kullanılan sistemler mevcuttur. . Bu ürünler sunta vidası, alçıpan çeşitleri gibi ürünlerden daha farklı bir fonksiyon içerirler. Vidalar belirli bir sayıda paketlenmekte olup, farklı ölçüler açısından fiyatlandırılırlar.

Akıllı Vida Fiyatları

Akıllı vidalar farklı kullanım alanları için çeşitli boyutlara ayrılırlar. Bu ürünlerin ölçüleri değişkenlik gösterdiği gibi işlevsel olarak ta başlıkları önem taşır. Aynı zamanda bu vidalar saç vidalara benzer bir şekilde tasarlanmışlardır. Akıllı vida fiyatları seçenekleri boyutlarına göre değişebilirken, sağlanan kampanyalar kapsamında da değeri belirlenir. Belirli sezonlarda indirim fırsatları sunduğumuz sitemizde vida kategorisi sıklıkla tercih edilir.

Özellikle inşaat sektörü ve ahşap mobilya sektörü için çatı vidası gibi çeşitlerde satış fırsatları arttırılabilir. Bu noktada sitemiz dâhilinde vida fiyatlandırma seçeneklerini hazırlayarak siz müşterilerimize en iyi hizmeti verme çabası içerisindeyiz. Ayrıca ürünlerimizde kişiye özel indirimler sağlayarak kaliteli ve uygun fiyatlı bir satış süreci hazırlıyoruz.

Akıllı Vida Ölçüleri

Vidalarda akıllı vida ölçüleri başlık boyutu ve türü bağlamında şekil alır. Genel olarak 4x20 boyutları arasındadır. Vida kullanımında ölçü değerlerini materyaller ile birlikte ele alarak işlemler gerçekleştirilebilir.

Alçıpan vidası gibi başlıklı vidalarda 3,5x25 gibi bir değer tercih edilirken, mercimek başlıklı vidalarda bu değer 3,9X13 olarak ifade edilebilir. Vida kullanımın arttığı sektörler için bu ölçülerin her biri farklı alan kullanım olanağı sağlar.

İnşaat ve montaj işlerini kolaylaştırmanın akıllı çözümü! Akıllı vida, geleneksel vidadan daha hızlı ve kolay olup zaman kazandırır, verim katar.