Gösterilen sonuç sayısı: 2

Kırmızı Sprey Boya

Orijinal fiyat: 88,20 ₺.Şu andaki fiyat: 63,00 ₺.

Mavi Sprey Boya

Orijinal fiyat: 88,20 ₺.Şu andaki fiyat: 63,00 ₺.

Boya ve Yapıştırıcı

Her geçen gün yeni yapıştırıcı türleri çıkıyor. Yeni çıkan yapıştırıcılar ilk önce fabrika tarafından gerekli kontrollerden geçiriliyor. Uygun görülmesi durumunda satışa hazır hale getiriliyor. Ülkemizde tutkal çok fazla satılıyor.

Boya ve Yapıştırıcı Nerelerde Kullanılır

Yapıştırıcılar günlük hayatımızın vazgeçilmez öğesi haline geliyor. Evlerde, okullarda, iş yerlerinde sıklıkla yapıştırıcı kullanılıyor. Kullanılan yapıştırıcıların her birinin ayrı özelliği bulunuyor. Ağaçlar için ağaç tutkalı kullanılıyor. Bu ürünün başka bir yüzeyde kullanılması başarısız sonuçlar doğuruyor.

Boya ve yapıştırıcılar ahşap yüzeylerde kullanılıyor. Ahşap yüzeyler için üretilmiş olan ahşap tutkalı birçok problemi ortadan kaldırıyor. Ahşap yüzeyler için başka yapıştırıcılar da kullanılabiliyor.

Ancak genel sorunlar için üretilmiş olan beyaz tutkal daha geniş alanda kullanılıyor.

Boya ve Yapıştırıcı Nerede Satılır

Yapıştırıcıların satıldığı birçok alan bulunuyor. Özellikle inşaat malzemeleri satan dükkanlarda her türlü yapıştırıcı bulunuyor. Sprey yapıştırıcı arayanlar direkt bu dükkanlara gidiyor. Ancak bazı kişiler internetten yapıştırıcı satın almak istiyor. İnternet üzerinden de yapıştırıcı satışı yapılıyor.

İnternetten yapıştırıcı alanların dikkatli olması gerekiyor. Çünkü her site kaliteli ürün satmıyor. İnternetten yapıştırıcı alacak olanların kaliteli ve önerilen siteleri tercih etmesi gerekiyor.

Pek çok kişi internetten plastik yapıştırıcı satın alıyor.

Boya ve Yapıştırıcı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Boya ve yapıştırıcıların her birinin özelliği aynı olmuyor. Her yüzeyde aynı yapıştırıcı kullanılamıyor. Alışveriş yapmadan önce yapıştırıcının hangi alanda kullanılacağına karar vermek gerekiyor. Karar verdikten sonra alışveriş yapmak daha sağlıklı oluyor.

Boya ve yapıştırıcılar bazen kutunun içerisine dökülebiliyor. Bu ürünlerin satın alınmaması gerekiyor. Boya ve yapıştırıcı alırken dikkat edilecek hususlar:

  • Sprey boya ve yapıştırıcının güvenilir markalardan alınması gerekiyor.
  • Alınacak yapıştırıcının kutusunun yırtık olmaması gerekiyor.
  • Boya ve yapıştırıcıyı almadan önce son kullanma tarihine bakmak gerekiyor.

Son kullanma tarihi geçmiş olan hızlı yapıştırıcı, yapıştırma özelliğini kaybediyor.

Boya ve Yapıştırıcı Türleri

Boya ve yapıştırıcılar bütün yüzeylere uygulanabiliyor. Ancak uygulanan yüzeyin temiz ve pürüzsüz olması yapıştırıcının daha fazla tutunmasını sağlıyor. Öğrenciler ödevlerini yapmak için Japon yapıştırıcısı kullanıyor. Bu yapıştırıcılar kağıt ve kartonda etkili oluyor. Ahşap yüzeylerde etkili olmuyor.

Evde ise genel işler için genelde sıvı yapıştırıcılar kullanılıyor. Sıvı oldukları için uygulanan yüzeye az bir şekilde damlatmak yetiyor. Bu yapıştırıcılar plastik yüzeyde etkili oluyor.

Çok amaçlı yapıştırıcılar ise hem evlerde hem iş yerlerinde sıklıkla kullanılıyor. Yapısı sayesinde birçok sorunu ortadan kaldırabiliyor.

Boya ve Yapıştırıcı Fiyatları

Boya ve yapıştırıcıların fiyatları her sene değişiyor. Fiyatlara her sene zam geliyor. Müşterilerin bunu bilerek alışveriş yapması gerekiyor. Boya ve yapıştırıcıların ortak bir fiyatı bulunmuyor. Her yapıştırıcının fiyatı farklı oluyor.

Boya ve yapıştırıcının kalitesi, yapısı, türü, özellikleri fiyatı etkiliyor. Kaliteli ürünler çok daha pahalı olabiliyor. Ancak bu ürünler uzun zaman kullanılabiliyor.

Boya ve yapıştırıcıların fiyatları ilden ile de farklılık gösterebiliyor. En doğru fiyat için araştırma yapmak gerekiyor. Araştırma yapanlar uygun ve kaliteli ürünlere ulaşabiliyor.

Doğru Boya ve Yapıştırıcı Seçimi

Boya ve yapıştırıcı satışı hem ülkemizde hem dünyada artıyor. Ancak çoğu kişi bilinçsiz ve dikkatsiz bir şekilde yapıştırıcı satın alıyor. Alınan yapıştırıcı ve boyalar doğru seçilmediği için çöpe gidiyor.

Müşteriler ilk olarak niçin boya veya yapıştırıcı alacağını bilmesi gerekiyor. Bu aşamadan sonra doğru ürünün seçilmesi gerekiyor. Doğru ürünü seçmek için araştırma yapılması gerekiyor. Yapılan araştırmalar sonucunda hem bütçeye uygun hem de amaca uygun olan yapıştırıcının satın alınması öneriliyor.

İşleminizi hızlandıran ve profesyonel sonuçlar veren sprey boya, iç ve dış mekânlarda birçok yüzeye uygulanabilir. Uygun fiyatlar Asil Yapı Market'te