-33%
Seçenekler Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir

Ysb Vida

3,06 6,20 

Civata

Yaşantımız içinde değerini ancak ihtiyaç duyduğumuzda hatırladığımız materyallerden bir tanesi cıvatalardır. Hemen hemen her eşyada kullanılan civataların sağlam olması çok önemlidir. Tamir ve üretim işleriyle uğraşan kişiler için civata kullanımı mecburiyet derecesi taşır. Her tamir işi için kullanılan farklı özelliklere sahip olan cıvatalar bulunur.

Civataların kullanımındaki asıl amaç iki parçayı birleştirmek ve bütünlük sağlamaktır. Bazen ise civatalar malzemenin dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için kullanılır. civata çeşitleri yapılacak olan işe göre seçimi yapılan ürünlerdir.

Civatalar birbiriyle bağlantı kurulması gereken parçaların bütün haline gelmesinde kullanılırken bazı civatalar ise parçaların sallanması için kullanılır. Platformumuzda en kaliteli ve sağlam yapıya sahip olan civataları ve std modellerini sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz farklı boyutlarda civata seçeneklerini platformumuzda bulabilirsiniz.

Civata İle Ne Yapılır?

Civatalar tamir ve tadilat işlerinin vazgeçilmez parçalarıdır. Civataların kullanımı için somunlar gerekecektir. Civatalar;

  • İki parçanın birleştirilmesi,
  • Kırılan iki parçayı birbirine tutturmak,
  • Metal parçalarda bütünlük sağlamak,
  • Beton sabitlemek
  • Raf tutucu olarak kullanmak

amacıyla kullanılır. Civatalar bağlantı parçalarıdır. Mobilya ayakları, kornejler, avizeler, sağlam olması gereken tüm eşyalarda civatalar kullanılacaktır. En kaliteli ve farklı hammaddeler için üretilmiş olan civataları standımızda bulabilirsiniz. civata fiyatları hakkında panelimizden bilgi edinebilirsiniz.

Civata Boyutları

Civataların kullanım alanlarına göre ebatları ve kalınlıkları değişim gösteriyor. Yapılarda sağlamlık oluşturma adına kullanılan civataların çelik metalinden yapılanları çok daha sağlam oluyor. Civatayı sıkma sırasında diş kaptırmama özelliği taşıyan çelik civatalar daha uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor.

Kategorimizde farklı büyüklük ve özellikte civatalar sunmaktayız. Tamir, onarım ve imalat işleriniz için çelik civata veya saplama civatalara ihtiyaç duyuyorsanız sitemizden seçebilir, sipariş vererek satın alabilirsiniz.

Civatalarda Bol Çeşit ​​​

Civataların özellikleri yapılan işe ve işin mahiyetine göre değişim gösteriyor. Bu nedenle seçiminde yapılan işin özelliğinin dikkate alınması gerekiyor. tij borusu ve beton civataları da kullanım açısından farklı özellikler taşıyor.

Standımızda farklı boyutlara ait ve özellikleri bulunan civata seçeneklerini sunmaktayız. Metal civataları, iki ucu dişli civatalar, başlıklı civatalar, somunlu civatalar ve daha birçok farklı florada civataları platformumuzda bulabilirsiniz.

Civatalarda Kaliteli Ve Uygun Fiyatlı Modeller

Civataların kullanımı iş sektörlerine göre değişim gösteriyor. Standımızda perçin ve saplama gibi farklı modellerde civataları sunmaktayız. Aradığınız civata modellerinin hepsini aynı platformda ve uygun fiyatlarla satın almak için reyonumuza ulaşabilirsiniz.

Kaliteli ve sağlam yapıya sahip olan civataları ve ekipmanlarını platformumuzdan satın alabilirsiniz. Sektörünüzle ilişkili olan bu özel bağlantı parçalarını platformumuzdan seçerek sipariş verebilir, cazip fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

Çeşitli boyutlarda ve tiplerde güçlü ve dayanıklı civatalar Asil Yapı Market'te! Her türlü yapısal işinizde kullanabileceğiniz kaliteli civatalar burada.