Gösterilen sonuç sayısı: 13

Açık Kağıtlık

Orijinal fiyat: 236,25 ₺.Şu andaki fiyat: 157,50 ₺.

Altın Kapaklı Kağıtlık

Orijinal fiyat: 3.885,00 ₺.Şu andaki fiyat: 3.297,00 ₺.

Altın Kapaksız Kağıtlık

Orijinal fiyat: 2.289,00 ₺.Şu andaki fiyat: 1.942,50 ₺.

Altın Kristal Kapaksız Kağıtlık

Orijinal fiyat: 2.877,00 ₺.Şu andaki fiyat: 2.425,50 ₺.

Antik Kapaklı Kağıtlık

Orijinal fiyat: 2.415,00 ₺.Şu andaki fiyat: 2.047,50 ₺.

Antik Kapaksız Kağıtlık

Orijinal fiyat: 1.921,50 ₺.Şu andaki fiyat: 1.627,50 ₺.

FC60103 Tuvalet Kağıtlığı

Orijinal fiyat: 3.964,80 ₺.Şu andaki fiyat: 2.973,60 ₺.

Kapaklı Kağıtlık

Orijinal fiyat: 236,25 ₺.Şu andaki fiyat: 157,50 ₺.

Kapaklı Tuvalet Kağıtlığı

Orijinal fiyat: 1.575,00 ₺.Şu andaki fiyat: 1.260,00 ₺.

Krom Kapaklı Kağıtlık

Orijinal fiyat: 1.680,00 ₺.Şu andaki fiyat: 1.428,00 ₺.

Platin Black Kapaklı Kağıtlık

Orijinal fiyat: 819,00 ₺.Şu andaki fiyat: 630,00 ₺.

Siyah Kapaklı Kağıtlık

Orijinal fiyat: 2.583,00 ₺.Şu andaki fiyat: 2.184,00 ₺.

Siyah Kapaksız Kağıtlık

Orijinal fiyat: 1.921,50 ₺.Şu andaki fiyat: 1.627,50 ₺.

Tuvalet Kâğıtlığı

Tuvalet ve banyolarınıza estetik bir görünüm kazandıran tuvalet kağıtlığı modelleri ile siz de yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirebilirsiniz. Hijyenin olmazsa olmaz bir ürünü olan tuvalet kağıtları, banyo ve tuvaletlerin de vazgeçilmez eşyasıdır. Bu eşyaları çok daha konforlu hale getirebileceğinizi biliyor muydunuz? Firmamızda yer alan tuvalet kağıtlığı kategorisinden zarif tasarımlara ulaşarak siz de banyo ve tuvaletlerinizde bambaşka bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Geniş Seçeneklere Sahip Tuvalet Kağıtlıkları

Tuvalet kağıtlığı bir aksesuar olmasının yanı sıra banyo ve tuvaletin mimarisine göre dekore edilmesi gerekir. Firmamız da farklı banyo ve tuvalet dizaynına uygun tuvalet kağıtlığı çeşitlerini barındırarak kategorimizde sizlerin kullanımına sunuyor. Duvara monte edilen pratik ürünlerimizde yer alan kapak sayesinde tuvalet kağıtlarının tozlanmasını dolayısı ile daha hijyenik olmasını da sağlayabilirsiniz.

Dikey ve yatay tasarımların yanı sıra monte edilebilir tuvalet kağıtlığı tasarımları kullanıcılar tarafından daha sık tercih edilir. Firmamızda tüm kullanıcıların zevkini düşünerek, farklı renk ve modele sahip tuvalet kağıtlığı ürünlerini hizmetinize sunuyor. Siz de zevkinize göre ürün belirleyerek firmamızdan kolayca sipariş verebilirsiniz.

Kağıtlık çeşitlerimiz plastik, ahşap, metal ve paslanmaz çelik malzemeler ile karşınıza çıkıyor. Siz de banyo dizaynına uygun banyo seti tasarımları alarak ortama renk katabilirsiniz. Lacivert, turkuaz, pembe, mor, kırmızı ve daha başka renklerdeki tuvalet kağıtlığı ürünlerini sipariş vererek banyo tuvaletlerinize konfor getirebilirsiniz.

Tuvalet Kağıtlığı Ürünlerinde Fiyat Nasıl Belirlenir?

Tuvalet kağıtlığı ürünlerinde fiyat skalası da tıpkı ürün çeşitleri gibi geniş yelpazede incelenir. Fiyatlarda etkili olan nitelikler ise şu şekildedir;

  • Ürün malzeme seçimi ( ahşap, metal, paslanmaz çelik vs.)
  • Ürün modeli
  • Ürünün kalitesi
  • Ürün ölçüsü
  • Kullanım amacı
  • Mekan büyüklüğü

Firmamızdan satın alacağınız tuvalet kağıtlığı fiyatları yukarıdaki niteliklere göre farklılık arz eder. Bu nedenle sitemizdeki ürünleri inceleyerek bütçenize ve tarzınıza uygun modelleri satın almak daha doğru olacaktır.

Tuvalet Kağıtlığı Satın Alınırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Tuvalet kağıtlıkları ve sabunluk modellerinde çeşit çok fazladır. Öyle ki karar vermek de bazen güç bir hal alabiliyor. Bu noktada önceliğiniz banyonuzun alan bakımından geniş olup olmadığına dikkat etmenizde fayda var. Sonrasında satın alacağınız ürünün renk ve model alternatifi banyonuzda yer alan diğer aksesuarlar ile uyum sağlıyor mu diye dikkat etmenizde karar vermenizi kolaylaştıracaktır.

Tuvalet kağıtlığı satın alırken dikkat etmeniz gereken diğer detay ise kalitedir. Malzeme türü ne olursa olsun bu ürünler çok uzun süre boyunca kullanılacağı için daima kaliteli ürünleri tercih etmeniz gerekir.

Firmamız ile irtibata geçerek, sitemizden canlı destek alabilir ve kararlarınızı daha doğru adımlar ile verebilirsiniz. Sitemizdeki ürünleri inceleyerek tarzınıza uygun olanı sipariş verebilirsiniz. Sizlere kaliteli ürünler sunacağımızdan emin olabilir, herhangi bir problem söz konusu olduğunda ürünü iade edebilirsiniz. Hızlı ödeme seçeneklerimizi kullanarak siz de tuvalet kağıtlığı modellerine hemen sahip olun.

Asil Yapı Market'te banyonuzu kişiselleştirmek için seçenek çok! Dekorasyonu tamamlamak için tuvalet kağıtlığı seçimini kullanabilirsiniz.