Tek bir sonuç gösteriliyor

Poliüretan Köpük

Poliüretan köpükler inşaat sektörü içerisinde birçok alanda kullanılırlar. Bu ürünlerin sektör için pek çok katkısı vardır. Özellikle ısı yalıtımı açısından önemli bir yere sahip olan bu köpük cinsi, yarı sert bir malzemeye sahiptir. Aynı zamanda firmamız bünyesinde satışa sunulan poliüretan ürünler uzman çalışanlarımız aracılığıyla sizlere ulaştırılır. Müşterilere özel köpük fiyatları hazırlanarak pek çok farklı ürünün aktarımı hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmiş olur.

Poliüretan Köpük Kullanım Alanları

Poliüretan köpükleri pek çok alanda kullanabilirsiniz. Bu ürünler farklı alanlara uyum sağlayarak kolay bir şekilde kullanım olanağı sunarlar. Çeşitli alanlarda kullanıldıkları gibi pencerelerde, kapı yerleştirme hizmetlerinde de kullanılırlar. Aynı zamanda ev, iş yeri, ticaret alanları gibi mekanlarda esnek bir şekilde yer edinmişlerdir.

Poliüretan köpükleri kullanım açısından;

  • Isı yalıtımı
  • Su yalıtımı
  • Ses yalıtımı

Gibi alanlara sahiptir. Bu alanlarda yalıtımın sağlanması için bazı kimyasal maddeler ile birlikte uygulanması gereklidir. Köpükler poliüretan köpük tabancaları ile birlikte de satılırlar. Bu ürünler hakkında dikkat edilmesi gereken hususları inceleyerek uzman çalışanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Poliüretan Köpük Sağlığa Zararlı Mıdır?

Poliüretan köpükler içeriğinde birçok kimyasal kullanılır. Gerek kapılarda gerekse pencere yalıtımında kullanılırlar. Ancak bu ürünlerin ciddi zarar verici yönlerinin olduğu söylenemez. Bu ürünlerin kullanım aşamasında uzman desteği almak gerektiğini unutmamak gerekir. Ayrıca poliüretanlar anti bakteriyel bir yapıya sahiptir. Çeşitli işlemlerden geçirilirler ve sonrasında pek çok farklı sektörel alanda kullanılırlar. Dolayısıyla direkt olarak insan sağlığına zararlıdır denmemelidir.

Poliüretan Köpük Ömrü Ne Kadardır?

Poliüretan köpüklerimiz kategori içerisinde farklı marka ve çeşitlere ayrılabilir. Bu ürünlerin belirli bir süre boyunca kullanımı sağlanır. İklim koşullarını dikkate alarak 20 yıla yakın bir süre kullanım imkânı sunduğundan bahsedebiliriz. Aynı zamanda tabancalı köpükle gerçekleştirilmiş olan kaplamaların yaklaşık olarak ömürleri 90-95 yıl arasında değişkenlik gösterebilir. Ürünlerin kullanımı ve el aletleri ile alana monte edilmesinin özenli bir şekilde gerçekleştirilmesi potansiyellerini arttıracaktır.

Poliüretan Köpük Fiyatlandırma

Ürünlerimizde müşterilerimize yönelik birçok farklı kampanya uyguluyoruz. Ürünlerimiz valfli olmakla birlikte çeşitli markalar içerir. Kategori kapsamında yer alan poliüretan köpükler ortalama olarak 40-60 TL değerinde satışa sunulur.

Aynı zamanda ürünlerin satışında köpük temizleyici, montaj köpüğü gibi farklı maddelerde satışa sunulur. Kategori kapsamında yer alan ürünler sizlere ulaştırılmadan önce herhangi bir sorunu olup olmadığı incelenir. Detaylı kontroller gerçekleştirildikten sonra kargoya verilir. Kampanyalar ve daha fazlasından yararlanabilmek için siteyi inceleyebilir, görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Elle veya özel tabancasıyla uygulanan uzun ömürlü poliüretan köpük ile ısı, sus, ses yalıtımı fırsatı Asil Yapı Market'te!