Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Koltuk Ayağı

Koltuk ayak modelleri ev dekorasyonu için önemli bir yere sahiptir. Bu ürünlerin kullanımı ile birlikte gerek iş yerlerinde gerekse evlerde pek çok kullanım alanında oturma salonlarına farklı bir görünüm kazanabilir. Sitemiz bünyesinde yer alan koltuk ayakları çeşitli açılardan farklılık gösterirler.

Farklı müşteri profillerine uygun olarak tasarlanan ürünlerimiz renk ve tasarım açısından ön plana çıkarlar. Ayrıca sitemiz bağlamında kategori incelemesi yaparak mobilyalarınıza en uygun koltuk ayaklarını bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli kanepe ayak modelleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için sitemizi ve mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Koltuk Ayağı Çeşitlerimiz

Koltuk ayağı modelleri pek çok alanda kullanım olanağı sunarken müşterilerin zevklerine göre ortaya çıkarılan tasarımlar üzerinden hazırlanırlar. Bu açıdan da farklı seçeneklere ayrılarak sizlere en uygun ürün modellerini sunmak talebi içerisindeyiz. Ürünlerin yapı malzemeleri krom gibi maddelerden hazırlanıyor.

Ürünlerimizin çeşitleri en, uzunluk, genişlik, renk, model, çelik olan gibi detaylar kapsamında değerlendirilebilir.

Koltuk ayağı çeşitlerimiz ise;

  • Plastikten ayaklar
  • Çelikten yapma ayaklar
  • Krom cinsi ayaklar
  • Metalden ayaklar
  • Vidalı ayaklar

Gibi ürün detaylarına sahiptir. Bu modellere uygun fiyatlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Ayrıca ürün iade etmek istediğiniz zamanlarda değişim yaparak denemeler yoluyla koltuğunuza en uygun ayağı bulabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli kanepe ayağı modelleri mobilyalar için etkili bir unsurdur.

Koltuk Ayağı Nasıl Seçilmelidir

Mobilya hırdavat kategorisi kapsamında yer alan koltuk ayaklarımız ile ilgili önemli hususlardan biri de nasıl seçileceği oluyor. Bu hususta uzman çalışanlarımız sizlerle ilgilenerek soru ve önerilerinizi alabiliyor. Aynı zamanda koltuklarınız için en uygun metal, plastikli, vidadan üretilmiş mobilya ayakları ve daha pek çok çeşidi sizlere sunuyoruz.

Koltuk ayaklarında ahşap modeller, kanepeye çivilenmiş beyaz, siyah gibi çeşitli renklerde ürünler tercih edilebilir. Kanepenin ve diğer mobilyalarınızın rengini dikkate alarak karar verilmelidir. Aynı zamanda halının ve perdelerin rengi de önem taşır. Kalitesiz ürünleri müşterilerimize iletmediğimiz kullandığımız ürünlerde sağlam bir içeriğe sahiptir. Ayak seçeneklerinin detaylı incelenmesi ve tasarımcılar aracılığıyla uygun rengin tercih edilmesi faydalı olacaktır.

Koltuk Ayakları Değiştirilir Mi?

Sitemiz bünyesinde sağlanan koltuk ayakları yüksek kalitede üretilerek sizlere sunulur. Bu ürünlerin plastik ya da herhangi bir yapı malzemesinden üretilmiş olması fark etmeksizin üstün teknolojiler aracılığıyla hazırlanırlar. Aynı zamanda mevcut koltuk ayaklarınız ile değiştirilecek şekilde tasarlanmışlardır. Kırılan, zarar gören ya da değiştirmek istediğiniz ayaklar için sitemizi incelemeniz yeterlidir.

Genel olarak bu ayaklar daha yüksek bir ayak takılması amacıyla geçme işlemi gerçekleştirilir. Bir başka yönden ise kırılmalarıdır. Müşterilerimizin talep ve tercihlerine en uygun ayak takımını hazırlayarak kısa sürede kargoya veriyoruz. Kargo sonrası gerçekleşebilen herhangi bir soruna karşın erken müdahale etmeye çalışıyoruz.

Koltuk Ayakları Kaç Cm Olur?

Koltuk ayakları ile ilgili önemli hususlardan bir diğeri de kaç cm alınması gerektiğidir. Bu ürünlerin boyut ve genişlikleri değişkenlik gösterebilse de genel olarak belirli bir kalıpta müşteriler için hazırlanırlar. Sitemizde yer alan pek çok koltuk ayağı kalıbı bulunur. Aynı zamanda baza ayağı çeşitleri de bunlar içerisinde yer alıyor.

Farklı ayak modelleri için uzunluklar değişkenlik gösteriyor. Sehpa modelleri, koltuk ayaklarından daha ince ayak modellerini kapsıyor. Aynı zamanda bu durum her bir mobilya urunu için sitemizde yer alıyor. Farklı ürünler için yeni model ayaklar hazırlıyoruz. Bazaların ayakları 5 cm gibi bir ölçüde satılırken, koltuklarınki 12 cm gibi bir değere denk gelir.

Koltuk Ayağı Fiyatları

Koltuk ayaklarında ev mobilya olarak fiyatlandırma seçenekleri kampanyalar dâhilinde değişkenlik gösterebilir. Ayrıca sezon indirimleri de bu orana dâhildir. Genel olarak ortalama fiyat aralığı 20-30 TL arasında değişkenlik gösterebilir.

Koltuklarınıza güçlü temeller atın! Asil Yapı Market'in çeşitli malzemelerden üretilen koltuk ayakları kaliteye ve şıklığa önem verenlerin ideal seçimi!