104 sonuçtan 1-21 arası gösteriliyor

Altın Boncuk Porselen Çekmece Kulp

Orijinal fiyat: 42,75 ₺.Şu andaki fiyat: 27,00 ₺.

Altın Çiçek Desenli Porselen Kulp

Orijinal fiyat: 38,25 ₺.Şu andaki fiyat: 24,75 ₺.

Altın Çiçekli Düğme Kulp

Orijinal fiyat: 50,40 ₺.Şu andaki fiyat: 28,35 ₺.

Altın Çiçekli Porselen Kulp

Orijinal fiyat: 42,75 ₺.Şu andaki fiyat: 31,50 ₺.

Altın Desenli Çanak Kulp

Orijinal fiyat: 49,50 ₺.Şu andaki fiyat: 36,00 ₺.

Altın Düğme Porselen Kulp

Orijinal fiyat: 66,15 ₺.Şu andaki fiyat: 47,25 ₺.

Altın Kenarlı Porselen Kulp

Orijinal fiyat: 45,00 ₺.Şu andaki fiyat: 31,50 ₺.

Altın Motifli Porselen Kulp

Orijinal fiyat: 47,25 ₺.Şu andaki fiyat: 33,75 ₺.

Altın Sarısı Ovacık Çizgili Düz Kulp

Orijinal fiyat: 78,75 ₺.Şu andaki fiyat: 55,13 ₺.

Altın Yaldızlı Porselen Kulp

Orijinal fiyat: 54,00 ₺.Şu andaki fiyat: 40,50 ₺.

Antik Gümüş Kuzey Düz Kulp

Orijinal fiyat: 126,00 ₺.Şu andaki fiyat: 94,50 ₺.

Antik Sarı Desenli Porselen Kulp

Orijinal fiyat: 63,00 ₺.Şu andaki fiyat: 49,50 ₺.

Antik Sarı Düğme Kulp

Orijinal fiyat: 56,70 ₺.Şu andaki fiyat: 37,80 ₺.

Antik Sarı Halka Kulp

Orijinal fiyat: 78,75 ₺.Şu andaki fiyat: 47,25 ₺.

Antik Sarı Kuzey Düz Kulp

Orijinal fiyat: 126,00 ₺.Şu andaki fiyat: 94,50 ₺.

Antik Sarı Porselen Kulp

Orijinal fiyat: 58,50 ₺.Şu andaki fiyat: 42,75 ₺.

Antik Sarı Sarkaç Kulp

Orijinal fiyat: 78,75 ₺.Şu andaki fiyat: 47,25 ₺.

Bakır Boncuk Porselen Çekmece Kulp

Orijinal fiyat: 42,75 ₺.Şu andaki fiyat: 27,00 ₺.

Bakır Çiçek Desenli Porselen Kulp

Orijinal fiyat: 38,25 ₺.Şu andaki fiyat: 24,75 ₺.

Kapı Kolu Ve Dolap Kulpu

Kapı kolu iç ve dış mekan kapılarının rahatlıkla açılıp kapanması adına kullanılan bir üründür. Farklı çeşitlere sahip olan kapı kolları, farklı renk seçeneklerine de sahiptir. Bu sayede ev dekorasyonuna kapı kolu ile bir katkı sağlamak da mümkün olur. Dolap kulpları ise yeni bir dolap tasarlamak isteyen ya da eskiyen dolap kulplarını değiştirmek isteyenlerin tercih edebileceği ürünlerdir. Birinci kalite olarak üretilen dolap kulpu oda içerisindeki tüm mobilyalara uyum sağlayabilir. Kulpların farklı boyutlarda olması, tüm mobilyalara uyumlu olmasını sağlar.

Kapı Kolları Modelleri

Kapı kolları, model açısından zengin bir çeşide sahip olan ürünlerdir. Kişiler, diledikleri görselliğe sahip kolları satın alarak ev içinde bir uyum yakalayabilirler. Sizler için sunduğumuz birinci kalite kapı kolu çeşitleri ise şu şekildedir:

  • Aynalı ve krom kapı kolları
  • Oda ve wc kapı kolları
  • Dış kapı kolları
  • Sağlam çelik kapı kolları
  • Antik ve eskitme kapı kolları

Kapı kolları çeşitleri, her alana uyum sağlayabilmesi adına farklı modellerde tasarlanmıştır. Sizler için sunduğumuz tüm ürünler, paslanmaz özelliklere sahiptir. Paslanmaz ve dayanıklı olan ürünlerimiz, uzun yıllar boyunca hasarlara ve aşınmaya karşı direnç gösterir. Tüm ürün çeşitlerimize bu sayfadan göz atabilir ve siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Kapı Kolları Fiyatları

Kapı kolları ürünlerimiz, en uygun fiyat garantisiyle sizlere sunulan ürünlerimizden bir tanesidir. Zengin renk ve model seçeneğine sahip olan bu kategorimizde; aynalı modeller gibi farklı ve bütçenize uygun olan ürünleri görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca buradan siparişinizi de kolayca oluşturabilir ve güvenli kargo hizmetimiz sayesinde ürünleri sorunsuz olarak teslim alabilirsiniz. rozetli kapı kollarına ve diğer ürünlerin fiyat bilgisine göz atmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dolap Kulpları Çeşitleri

Dolap kulpları, dolap ve çekmece gibi mobilyalarda kullanılabilen, özel üretim ürünlerdir. Ürünlerin boyutları farklı olup, bu sayede tüm mobilyalar ile uyum sağlayabilir. Dolap kulplarında en çok tercih edilen model ise sarkaç modeldir. Bu model mobilyalara nostaljik bir hava katar. Bu şekilde eskimiş olan kulplar yenilenebilir. Ayrıca kulplarda farklı renk seçeneklerimiz de bulunur. Tüm renk alternatiflerine sitemiz üzerinden göz atabilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Ayrıca kaliteli ve sağlam kulp modellerini buradan kolayca sipariş edebilir ve kapınızdan teslim alabilirsiniz.

Dolap Kulpları Fiyatları

Dolap kulpları fiyatları, model ve boyut doğrultusunda değişiklik gösterir. Mekanda kullanılan tüm mobilyaların uyum içinde olması için, takım halinde kulp sipariş edilebilir. Düğme şeklinde tasarlanan kulplar ise son zamanların en trend parçalarından biridir. Genellikle porselen olarak üretilen bu ürünler, mutfak ve yatak odası mobilyalarında tercih edilebilir. Birçok seçeneğin bulunduğu kulp kategorimize buradan ulaşabilir ve fiyat bilgilerine göz atabilirsiniz.

Siyah Dolap Kulpları

Siyah dolap kulpları, modern bir görünüm yakalamak isteyen kişilerin tercih ettiği ürünlerden biridir. Siyah renk seçeneğine sahip birçok farklı ürün burada yer alır. Farklı materyallerden üretilen dolap kulplarında pek çok farklı renk alternatifi bulunur. Kaliteli olan ürünlerimiz uzun süre dayanıklıdır. Antik dolap kulpları da son zamanlarda beğeni gören ürünlerden biridir. Evinde ya da iş yerinde nostaljik bir hava yakalamak isteyen kişiler, antik kulp modellerine de göz atabilirler.

Kapı Kolları Ve Dolap Kulpları Takımı

Kapı kolları, günlük yaşantıyı kolaylaştıran ve odaların birbirinden ayrılmasını sağlayan ara elemanlardır. Genellikle alüminyum malzemeden üretilen kollar farklı malzemelerden de üretilebilir. Sitemizde farklı kapı kolu ve dolap kulpu modelleri bulunur. Dileyen kişiler, bu ürünleri benzer özelliklerde satın alarak bir takım da oluşturabilirler. Yale ve zamak gibi markaların ürünleri de sitemizde yer alır. Siz de buradan istediğiniz ürüne göz atabilir ve hayalinizdeki kulpları anında satın alabilirsiniz.

Ev ve iş yerlerinizdek ortamınızın dizaynına şık dokunuşlar katan dolap kulpu modelleri uygun fiyatlarla Asil Yapı Market'te!