Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Ahşap Koruyucu

Ahşap ürünler hayatın hemen her anında yer almaktadır. Mobilyalar, ev eşyaları, ekipmanlar ya da ufak araç gereçlerde ahşap her zaman ön plana çıkmaktadır. Ancak ahşap koruması oldukça zor ve bir defa nemlendiğinde kolayca bozulabilen bir malzemedir. Bu noktada ahşabın kullanıldığı alanda daha uzu süre etkili olabilmesi için gerekli adımlar atılmaktadır.

Kullanıldığı tüm alanlarda ahşap koruyucu ahşap malzemelerin zarar görmesinin önüne geçerek uzun yıllar sağlam kalmasına olanak tanımaktadır. Ahşap koruyucular sayesinde herhangi bir nemlenmenin ya da hızlı aşınmaların önüne geçilebilmektedir. Sunulan tüm ürünlerde kalite ön planda tutulurken ahşap boyası fiyatları konusunda da birçok farklı indirim imkanı sağlanmaktadır.

Kalıcı ve Kaliteli Koruma

Ahşap koruyucu kategorisinde yer alan tüm ürünler kalıcı ve kaliteli bir koruma sağlamaktadır. Özellikle nemli bölgelerde ya da aşırı güneş alan noktalarda ahşaplar hızla özelliklerini yitirebilmektedir. Çürüme ve dağılma gibi problemler sürekli onarım gerektirebilmekte ya da ahşap ürünlerin kullanılamaz hale gelmesine sebebiyet verebilmektedir.

Ahşap koruyucuların sağladığı koruma özelliği tüm bu olumsuz durumların önüne geçmesine ve ahşap malzemelerin yıllarca sağlam kalmasına imkan tanımaktadır. Bir defa kullanıldığında koruyucular ahşap ürünler ile tam bir uyum sağlamaktadır. Koruyucular içerisinde barındıkları maddeler sayesinde kullanıldıkları alanlarda ahşabın yıllarca ilk günkü yapısında kalması için gerekli ortamın sağlanmasına olanak sunmaktadır.

Bu sayede hiçbir şekilde nem ya da farklı etmenler ahşap malzemeler ile temas etmemektedir. Aynı zamanda ahşap boyası olarak da adlandırılabilecek olan koruyucular sadece koruma yapmakla kalmamaktadır. Aynı zamanda ahşabın daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlayabilmektedir.

Birden fazla renk seçeneği ile ahşap alanlar hem korunabilmekte hem de güzelleştirilebilmektedir. Tüm bunlara ek olarak vernikli seçilecek koruyucular özellikle dış ortamda yer alan ve yağmur, kar ya da diğer doğal süreçlerde zarar görebilecek ahşaplar için en doğru sonuçların ortaya çıkarılmasını sağlamaktadır. Kaliteli ve kalıcı koruyucular ahşabı güzelleştirmekte ve kullanım ömrünü uzatmaktadır.

Zenginleştirilmiş Renk Seçenekleri

Ahşap koruyucu denildiğinde akla tek tip ürünler gelebilmektedir. Firmamız tarafından bu kategoride sunulan üründe birçok farklı seçenek yer almaktadır. Seçenekler koruyucuların kullanılacağı alanlara uygun olarak belirlenebilmekte ve bu sayede daha kalıcı sonuçlar elde edilebilmektedir. Özellikle zenginleştirilmiş renk seçenekleri sayesinde tüm iç ve dış ortamlarda ahşap koruyucular hiçbir kötü görüntüye sebebiyet vermemektedir. Örneğin iç ortamlar için seçilebilecek beyaz renkli koruyucular daha ferah bir görünüm ortaya çıkarabilmektedir. Aynı şekilde dış ortamlarda kahve tonları son derece doğal bir görünüm sunmaktadır. Birbirinden farklı renk seçenekleri kullanım alanlarına uygun olarak özelleştirilebilmektedir. Firmamız tarafından sunulan ürünler mobilya boyası olarak da nitelendirilebilmektedir. Tüm ahşap mobilyalar sunulan ürünler sayesinde uzun ömürlü ve şık bir hale getirilebilmektedir.

Benzersiz Özellikler

Kullanıma sunulan koruyucular üretim aşamalarında atılan profesyonel adımlar sayesinde benzersiz özellikler ile donatılmıştır. Koruyucuların özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Son derece uzun ömürlü bir koruma imkanı sağlanmaktadır. Bir defa kullanılan ahşap koruyucular, ahşap sehpaların uzun yıllar bütünlüğünü korumasına olanak tanımaktadır.
  • Zenginleştirilmiş renk seçenekleri sayesinde son derece şık bir görünüm elde edilebilmektedir ve her ortama uygun çözümler geliştirilebilmektedir.
  • Koruyucular kolay uygulanabilir yapıdadır. İhtiyaç duyulan her alana rahatlıkla uygulanabilmektedir.
  • Özel olarak hazırlanan yapıları sayesinde ahşap koruyucuları naturel bir görünüm sunmaktadır.
  • İçerisinde bulunan pnotex gibi malzemeler koruyucuların dekor amaçlı kullanılacak ürünlerde de benzersiz bir kalite sağlamasına imkan tanımaktadır.
  • Tüm malzemelerde ahşap yağı görevi de görerek, ahşabın yapısının sağlamlaşmasına olanak tanımaktadır.
  • Her alanda yaygın olarak kullanılan meşe gibi ağaçlarda tam uyumlu bir etki göstermektedir.

Sunulan su bazlı seçenekler sayesinde çok daha kolay bir kullanım elde edilebilmektedir.

Memnun Edici Sonuçlar

Ülkemizde son derece yaygın olarak kullanılan ceviz, meşe, fındık, ladin, çam ve bunlara benzer birçok ağaç türünde kullanılan koruyucular memnun edici sonuçların ortaya çıkarılmasına imkan sağlamaktadır.

Özellikle koruyucuların ortaya çıkarttığı olumlu etkiler kullanıcıların memnuniyet oranlarını bir hayli arttırmaktadır. Örneğin ahşap yemek masasında gerçekleştirilen uygulamalar masaların ömrünü uzatmakta ve daha uzun süreli kullanım sunmaktadır. Aynı zamanda kapılarda da kullanılabilmektedir.

Sunulan ürünler kapı boyası fiyatları göz önünde bulundurulduğunda da avantajlar sağlamaktadır. Her zaman kalite ve uygun fiyatlık bir arada tutulmaktadır. Koruyucuların içerisinde yer alan sellozik malzemelerde boyaların daha hızlı etki etmesini sağlamaktadır. Koruyucuların pure yapısı ile koruyucular ahşabı korumakla kalmamakta aynı zamanda beslenmesinde de rol oynamaktadır.

Ahşabınızı güneşin zararlı UV ışınlarından, nem ve çürümeden, haşerattan koruyan, rengini canlandıran ahşap koruyucu ürünleri Asil Yapı'da!