45 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Ahşap Fener

185,00 
-Ahşap Malzemesi: Ceviz Ağacı -Ahşap Rengi: Orijinal Ceviz -Tarz: %100 Doğal -En: 20 cm -Boy: 20 cm -Yükseklik: 45 cm -Ürünlerimizi Çimenli/Trabzon Mağazamızda inceleyebilirsiniz. -5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 26.Maddesine göre sitemizde yer alan resimler telif hakkına sahiptir. İzinsiz kullanılamaz.

Ahşap Fener

175,00 
-Ahşap Malzemesi: Ceviz Ağacı -Ahşap Rengi: Orijinal Ceviz -Tarz: %100 Doğal -En: 20 cm -Boy: 20 cm -Yükseklik: 40 cm -Ürünlerimizi Çimenli/Trabzon Mağazamızda inceleyebilirsiniz. -5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 26.Maddesine göre sitemizde yer alan resimler telif hakkına sahiptir. İzinsiz kullanılamaz.

Ahşap Fener

195,00 
-Ahşap Malzemesi: Ceviz Ağacı -Ahşap Rengi: Orijinal Ceviz -Tarz: %100 Doğal -En: 20 cm -Boy: 20 cm -Yükseklik: 50 cm -Ürünlerimizi Çimenli/Trabzon Mağazamızda inceleyebilirsiniz. -5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 26.Maddesine göre sitemizde yer alan resimler telif hakkına sahiptir. İzinsiz kullanılamaz.

Ceviz Ahşap Tepsi

570,00 
-Ahşap Malzemesi: Ceviz Ağacı -Ahşap Rengi: Natürel Ceviz -Tarz: %100 Doğal -En: 22 cm -Boy: 35 cm -Kalınlık: 5 cm -Ürünlerimizi Çimenli/Trabzon Mağazamızda inceleyebilirsiniz. -5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 26.Maddesine göre sitemizde yer alan resimler telif hakkına sahiptir. İzinsiz kullanılamaz.

Ceviz Ahşap Tepsi

585,00 
-Ahşap Malzemesi: Ceviz Ağacı -Ahşap Rengi: Natürel Ceviz -Tarz: %100 Doğal -En28,5 cm -Boy: 40 cm -Kalınlık: 4 cm -Ürünlerimizi Çimenli/Trabzon Mağazamızda inceleyebilirsiniz. -5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 26.Maddesine göre sitemizde yer alan resimler telif hakkına sahiptir. İzinsiz kullanılamaz.

Ceviz Çam Ağacı

625,00 
-Ahşap Malzemesi: Çeviz -Ahşap Rengi: Natürel -Montaj: Gerektirmez -Tarz: %100 Doğal -En: 44 cm -Yükseklik: 70 cm
-Ürünlerimizi Çimenli/Trabzon Mağazamızda inceleyebilirsiniz. -5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 26.Maddesine göre sitemizde yer alan resimler telif hakkına sahiptir. İzinsiz kullanılamaz.

Ceviz Çam Ağacı

535,00 
-Ahşap Malzemesi: Çeviz -Ahşap Rengi: Natürel -Montaj: Gerektirmez -Tarz: %100 Doğal -En: 33 cm -Yükseklik: 55 cm -Ürünlerimizi Çimenli/Trabzon Mağazamızda inceleyebilirsiniz. -5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 26.Maddesine göre sitemizde yer alan resimler telif hakkına sahiptir. İzinsiz kullanılamaz.

Ceviz Çam Ağacı

490,00 
-Ahşap Malzemesi: Çeviz -Ahşap Rengi: Natürel -Montaj: Gerektirmez -Tarz: %100 Doğal -En: 22,5 cm -Yükseklik: 40 cm -Ürünlerimizi Çimenli/Trabzon Mağazamızda inceleyebilirsiniz. -5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 26.Maddesine göre sitemizde yer alan resimler telif hakkına sahiptir. İzinsiz kullanılamaz.

Ceviz Dekoratif Aksesuar Kutusu

695,00 
-Ahşap Malzemesi: Ceviz Ağacı -Ahşap Rengi: Natürel Ceviz -Montaj: Gerektirmez -Tarz: %100 Doğal -En: 29 cm -Boy: 12 cm -Yükseklik: 7,5 cm -Ürünlerimizi Çimenli/Trabzon Mağazamızda inceleyebilirsiniz. -5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 26.Maddesine göre sitemizde yer alan resimler telif hakkına sahiptir. İzinsiz kullanılamaz.

Ceviz Dekoratif Fener

170,00 
-Ahşap Malzemesi: Ceviz Ağacı -Ahşap Rengi: Natürel Ceviz -Tarz: %100 Doğal -En: 16,5 cm -Boy: 16,5 cm -Yükseklik: 53 cm -Ürünlerimizi Çimenli/Trabzon Mağazamızda inceleyebilirsiniz. -5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 26.Maddesine göre sitemizde yer alan resimler telif hakkına sahiptir. İzinsiz kullanılamaz.

Ceviz Dekoratif Kalemlik

615,00 
 • Ceviz Dekoratif Kalemlik
 • Ceviz ağacından özel olarak imal edilmiştir.
 • Sağlığa zararsız özel ahşap koruyucu yağ kullanılmıştır.
 • 100 TL üzeri ÜCRETSİZ KARGO !
 • Aynı gün gönderim yapılır

Ceviz Dekoratif Tesbihlik

355,00 
-Ahşap Malzemesi: Ceviz Ağacı -Ahşap Rengi: Natürel Ceviz -Montaj: Gerektirmez -Tarz: %100 Doğal -En: 28 cm -Boy: 14 cm -Yükseklik: 6,5 cm -Ürünlerimizi Çimenli/Trabzon Mağazamızda inceleyebilirsiniz. -5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 26.Maddesine göre sitemizde yer alan resimler telif hakkına sahiptir. İzinsiz kullanılamaz.

Ceviz Dekoratif Tesbihlik

700,00 
-Ahşap Malzemesi: Ceviz Ağacı -Ahşap Rengi: Natürel Ceviz -Montaj: Gerektirmez -Tarz: %100 Doğal -En: 32,5 cm -Boy: 15 cm -Yükseklik: 7,5 cm -Ürünlerimizi Çimenli/Trabzon Mağazamızda inceleyebilirsiniz. -5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 26.Maddesine göre sitemizde yer alan resimler telif hakkına sahiptir. İzinsiz kullanılamaz.

Dekoratif Aksesuar

900,00 
 • Dekoratif Aksesuar
 • Altın Kaplama Metal
 • 250 TL üzeri ÜCRETSİZ KARGO !
 • Aynı gün gönderim yapılır.

Dekoratif Aksesuar

1.050,00 
-Büyük Ananas : 40x14 cm -Orta Ananas : 32x14 cm -Küçük Ananas : 25x10 cm -Malzeme : Polyester -Modern tarzıyla, şık görüntüsüyle evlerinize farklı bir hava katacak bir ürün. -Salonunuzun baş köşesine koyabilir ve dekorasyonunuza renk katabilirsiniz. -Biblomuz polyester döküm olup renklendirmesi el boyaması ile yapılmaktadır.

Dekoratif Aynalı Mumluk

1.939,00 
-Küçük Mumluk : 31*10 cm -Orta Mumluk: 642*10 cm -Büyük Mumluk : 50*10 cm -Malzeme : Plastik-Ayna -Ürünün iç kısımlarında gerçek ayna kullanılmıştır. Kesinlikle plastik veya akrilik değildir. -Estetiği bir arada sunarken tarz ve uyumu yakalayan Asil Aksesuar  ürünleri ise bu anlamda başvuracağınız ilk adres haline geliyor. -Temizliği basit bir şekilde, hafif nemli bez ile temizlenebilir.

Dekoratif Aynalı Mumluk

1.939,00 
-Küçük Mumluk : 31*10 cm -Orta Mumluk: 42*10 cm -Büyük Mumluk : 50*10 cm -Malzeme : Plastik-Ayna -Ürünün iç kısımlarında gerçek ayna kullanılmıştır. Kesinlikle plastik veya akrilik değildir. -Estetiği bir arada sunarken tarz ve uyumu yakalayan Asil Aksesuar  ürünleri ise bu anlamda başvuracağınız ilk adres haline geliyor. -Temizliği basit bir şekilde, hafif nemli bez ile temizlenebilir.

Dekoratif Balkabağı

595,00 
-En: 25 cm -Boy : 25 cm -Yükseklik : 13 cm -Malzeme : Köpük-Boya –Çocuk oyuncakları, fotoğraf donanımları, masaüstü süslemeleri, çocuk DIY el işleri vb. için de kullanılabilir.Gerçekçi kabak kalıbı, yaratıcı ve sevimli. -Cadılar bayramı, sonbahar, şükran günü vb. için mükemmel dekorasyon. -İnce işçilikle birinci sınıf köpük malzemeden üretilmiştir. Gerçeğiyle hiçbir farkı bulunmamaktadır.

Dekoratif Balkabağı

765,00 
-En: 36 cm -Boy : 36 cm -Yükseklik : 16 cm -Malzeme : Köpük-Boya -Çocuk oyuncakları, fotoğraf donanımları, masaüstü süslemeleri, çocuk DIY el işleri vb. için de kullanılabilir. -Gerçekçi kabak kalıbı, yaratıcı ve sevimli. -Cadılar bayramı, sonbahar, şükran günü vb. için mükemmel dekorasyon. -İnce işçilikle birinci sınıf köpük malzemeden üretilmiştir. Gerçeğiyle hiçbir farkı bulunmamaktadır.

Dekoratif Elma

85,00 
-En: 7 cm -Yükseklik : 9 cm -Renk : Kırmızı -Malzeme : Köpük-Boya -Bakınca, gerçeğinden zor ayırt edilen ve insanda yeme isteği uyandıran bu kıpkırmızı elmayı mutfağınıza, salonunuza veya evinizin dilediğiniz yerine koyarak ortamınıza tek dokunuşla renk katabilirsiniz. -Dilerseniz, diğer dekoratif meyvelere de göz atarak, kendi meyve tabağınızı yaratabilirsiniz. -Ürün temizliği; Hafif nemli bez ile silinmesi önerilir.

Dekoratif Küp

1.015,00 
-Ölçü : 38x20,30x17,22x13 cm -Renk : Beyaz-Renkli -Malzeme : Porselen -ASİL AKSESUAR ürünleri salonlara lüks bir dokunuş katmanın harika bir yoludur. -Şık tasarımı sunan, üçlü kelebekli küp modelinin farklı modelide bulunmaktadır. -Her mekana uygun kapaklı üçlü kelebekli küp, porselen malzemeden üretilmiştir. -Tasarımı ve renk uyumu ile  diğer aksesuarlarınızla uyum içerisinde olacaktır. -Nemli bez ile kolaylıkla temizlenebilir, kurulama tavsiye edilir.

Dekoratif Nar

100,00 
-En: 8 cm -Boy : 8 cm -Yükseklik : 11 cm -Malzeme : Köpük-Boya -Nar ; Şans ve bolluğun en tatlı simgesi... -Gerçeğinden ayırt bile edilemeyen yapay nar modelleri ile mutfaklar çok daha bereketli. -Evinizde, ofisinizde, çalışma ve kişisel odalarınızda; kısaca tüm yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz. -Yapay nar mükemmel yüksek yoğunluklu köpükten yapılmaktadır.

Doğal Ceviz Ayna

1.593,00 
-Ahşap Malzemesi: Ceviz Ağacı -Ahşap Rengi: Natürel Ceviz -Montaj: Gerektirmez -Tarz: %100 Doğal -Genişlik: 40 cm -Uzunluk: 60 cm -Kalınlık: 3 cm -Ürünlerimizi Çimenli/Trabzon Mağazamızda inceleyebilirsiniz. -5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 26.Maddesine göre sitemizde yer alan resimler telif hakkına sahiptir. İzinsiz kullanılamaz.

Merdivenli Noel Baba

1.360,00 
-En: 33 cm -Boy : 60 cm -Renk : Kırmızı-Beyaz -Süper Tırmanma Noel Baba setine bir merdiven ve bir Noel Baba dahildir. -Noel Ağacına Noel Baba Tırmanma Merdiveni'nin kullanımı kolaydır ve Noel ağacınıza, kapınıza, duvarınıza, komidinize, şöminenize veya süslemeyi seçtiğiniz başka bir yere asılabilir. -Noel için mükemmel bir dekorasyon ve şenlikli bir ruh hali yaratmaya yardımcı olur. Ailenizle birlikte güzel bir Noel ve sakin kaliteli vakit geçirebilirsiniz.

Ahşap Ürünler

Sağlık açısından insan için ahşap ürünler doğal özelliğe sahip tasarımlardır. Masalar, tv ünitesi, sehpalar ve daha birçok ürün ahşaptan üretilebilir. Kalitesiyle ve işçiliği ile bu kategorideki ürün seçenekleri uygun fiyatlarla alıcısına ulaşıyor. Online ahşap ürün satın alma işlemlerinde istenilen özelliklere sahip ürünü bulmak için sitenin arama motoruna girmek yeterlidir.

Ahşap Masalar

Ahşabın sanatsal özelliğini yansıtan masa ürünlerinde birbirinden şık çalışmalar satışa sunuluyor. Dört veya altı kişilik masalar, bu kategoride en çok satın alınan masalardır. Ahşabın göz kamaştırıcı kahverengi, epoksi ile buluşuyor.

Kütük desenini sanata dönüştüren ahşap epoksi masa tasarımları, birinci sınıf özellikleriyle göz kamaştırıyor. Ahşaptan yapılan masalarda işçilik de önemlidir ve profesyonellik isteyen bir konudur.

Satın alma işlemlerinde dikkat edilmesi gereken hususlar vardır ve bu hususların yerinde incelenmesi gerekir. Doğru karar vererek masa satın almak isteyenler;

 • Boyutlarına dikkat etmelidir ve hangi odada kullanılacaksa o odanın ölçülerine uygun olmalıdır.
 • Kaç kişilik olacağı konusu da önemlidir. Dört kişilik veya altı kişilik masaların yanı sıra sekiz ve on iki kişilik masa siparişi vermek de mümkündür.
 • Doğal ahşap rengi sayesinde özel bir renk seçme durumu yoktur. Ahşabın göz okşayan renk özelliği ürüne ayrı bir görünüm kazandırıyor.
 • Satın alma işlemlerinde fiyatları önemlidir. Fiyatları dikkatli bir şekilde incelenmelidir.

Salonlarda kullanılan sehpalar, estetik tasarımı ile salon takımları ile uyumlu olacak şekilde tasarlanıyor.

Ahşap Sehpalar

Sehpalar, doğal görünümü ile dikkat çekiyor. Küçük ve kullanışlı olan bu sehpa tasarımlar ahşabın kokusunu ve rengini yansıtıyor. Ahşap sehpa tasarımlar altılı tasarım özelliği ile evlerde mobilya tasarımları ile mükemmel uyumlu bir şekilde tasarlanıyor.

2021 yılında trend olan modeller bu kategoride ilk sırada yer alıyor. Manzaralı, su efektli ve benzeri modeller müşteri kategorisinde ilk sırada beğeniliyor. İkram dünyasının gözde tasarımlarından olan sehpalar özel ölçülere sahiptir.

Ahşap Kitaplıklar

Evlerde ve salonlarda kitaplıklar da ahşaptan üretiliyor. Raflı özelliğini yanı sıra doğal kahverengi, evin diğer dekor ürünleri ile uyum sağlıyor. Sağlam dayanıklı ve kullanışlı bu ürünler istenilen süre zarfında adrese teslim ediliyor. Kitaplık ürünlerinde raf sayısı ve kitaplığın boyutu kişisel hale getirilebilir. Bunun yanı sıra standart kitaplık ürün seçenekleri de sipariş edilebilir. Eğitim dünyasına özel olan bu kitaplıklar, kitap boyuna göre standart bir şekilde üretilmektedir.

Ahşap Tv Üniteler

Salonların baş köşesinde bulunan tv ünitesi, ahşabın sanatsal çizgisini yansıtıyor. Mobilya, halı, perde ve masa gibi tasarımlarla uyumlu tv ünitesi tasarımları, kullanışlı ve pratik özellikleriyle dikkat çekiyor. Tv bölümü, tv bölümünün altındaki çekmeceler ve raf bölümleri uyumlu özellikleriyle dikkat çekiyor. Televizyonun standart boyutlarına uygun şekilde tasarlanan ahşap ürünlerinde boyutlar her tv için uygundur.

Ahşap Hediyelikler

Masa, sehpa ve tv ünitesi gibi ahşabın mükemmel görselliğini yansıtan ürünlerin yanı sıra hediyelik kategorisinde de özel ürün seçenekleri yer alıyor. Çerçeveler, özel tasarımlı hediyelik eşyalar, tepsiler ve daha birçok özel tasarım, özel günler için hediyelik düşünenlerin tercihi haline geliyor. Ahşap hediyelikler kategorisinde klasik araba tasarımları da oldukça meşhurdur. Bunun yanı sıra biblolar ve duvar saatleri de ahşabın güzelliğini yansıtıyor.

Ahşaplar

Sunta veya benzeri sıradan ürünlerden çok daha kaliteli olan ve doğal rengi ile renklendirmeye ihtiyacı olmayan ahşap ürünler, tasarım dünyasının gözdesidir. Sağlıklı yaşamın en önemli konusu günümüzde ahşaptır.

Doğal ahşap ürünleri, özel renk seçenekleriyle alıcısına ulaşıyor. Akciğer sağlığı ve cilt sağlığı açısından kullanılan malzemeler önemlidir. Deride meydana gelen tahriş ve benzeri problemler kullanılan kimyasal maddelerden dolayı oluşmaktadır.

Ahşabın Ham Maddesi

Sağlamlıkta birinci sınıf özelliklere sahip ceviz ürünler, görsel açıdan da oldukça göz kamaştırıcıdır. Kullanım kalitesi bakımından uzun ömürlü olan ceviz, dayanıklılık bakımından ilk sırada yer alıyor.

Ceviz kadar ladin ürünler de mobilya dünyasının tercihleri arasında yer alıyor. Sağlam ve estetik özellik bakımından birinci sınıf özelliklere sahip bu ürünlerdir. Ahşap denildiği zaman ilk akla gelen ceviz ve ladindir.

Mobilya dünyasında çam ürünler de gözde ahşap ürün seçenekleri içerisindedir. Kokusu ile dikkat çeken çam, diğer ahşap ürünlerine nazaran daha ağırdır. Çivi veya vida zor girer. Genellikle matkapla delindikten sonra vida uygulanır. Çamın kendine has kokusu da ayrı bir güzellik katmaktadır.

Ahşabın Organik Özelliği

Günümüz mobilya dünyasında 'kanserojen' içeren ham maddeler sağlık açısından son derece tehlikelidir. Bu nedenle mobilya dünyasında doğal seçenekler ilk sırada yer alır. Ahşap doğal mobilya ürünleri kategorisinin ilk sırasında yer alır. Kimyasal katkı maddesi içermeyen ve boya içermeyen doğal ahşaplar, insan sağlığı için oldukça faydalıdır. Güvenle satın alınabilir.

Boya ve benzeri katkı maddelerini içermeyen mobilya tasarımları için naturel ifadesi de kullanılmaktadır. Naturel yani her hangi bir kimyasala uğramadan kullanılmaya başlanan ürünlere verilen genel bir tabirdir.

Ahşabın Göz Kamaştırıcı Modelleri

Kullanışlı özellikleriyle mobilya modelleri, ahşabın doğal güzelliği ile buluşuyor. Dolaplar, sehpalar, masalar ve göz kamaştırıcı hediyelik eşyalar, her hangi bir kimyasala uğramadan doğal bir şekilde üretiliyor.

Mobilya dünyasında mobilya fiyatları, işçilik, malzeme ve artı masraflar kategorisinde belirleniyor. Fiyatı etkileyen en önemli konulardan biri de enflasyondur. Ekonomi dünyasında meydana gelen fiyat artışları mobilya dünyasına da yansıyor.