Gösterilen sonuç sayısı: 2

-29%
Seçenekler Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir

Dolunay Çelik Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 210,00 ₺.Şu andaki fiyat: 150,00 ₺.
-35%
Seçenekler Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir

Karizma Siyah Çelik Kapı Kolu

Orijinal fiyat: 230,00 ₺.Şu andaki fiyat: 150,00 ₺.

Çelik Kapı Kolu

Çelik kapı kolları, dış mekanlarda kullanılacak olan kapılarda tercih edilen ürünlerden biridir. Kapıların daha sağlam ve güvenli hale gelmesini sağlayan çelik kapı kolu sağlam ve dayanıklı bir üründür. Kapının kolayca kilitlenmesi ve özel alanların diğerlerinden ayrılması için kullanılan bu ürünler, uygun fiyatlarla sitemizde yer alır. Sizlerde bu sayfa üzerinden oda, dış kapı ve wc gibi tüm kapı kolu çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Çelik Kapı Kolları Modelleri

Çelik kapı kolları, dayanıklı olması nedeniyle çoğu kişinin ilk tercihidir. Genellikle dış alanlarda kullanılan bu ürünlerde farklı modellere rastlamak da mümkündür. Renkli, eskitme ve rozetli gibi pek çok çeşit, oda kapı kolu kategorimizde yer alır. Buradan tüm ürünleri inceleyebilir ve fiyat karşılaştırmalarını yapabilirsiniz. Ayrıca kapı kollarında en çok tercih edilen markalara da sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çelik Kapı Kolları Renkleri

Çelik kapılar, pek çok farklı renkte tasarlanır. Bu kapılar ile uyumlu olabilmesi için de kapı kolları da farklı renk ve desen seçeneklerinde üretilir.

Çelik ve alüminyum kapı kollarında en sık tercih edilen renkler ise şunlardır:

  • Kahverengi
  • Mat siyah ve parlak siyah
  • Krem
  • Beyaz
  • Bordo
  • Lacivert

Renkli kapı kolları, son zamanların trend parçalarındandır. Evlerinin dış mekanlarında da bir bütünlük yakalamak isteyen kişiler, estetik açıdan katkı sağlaması adına bu rengarenk kapı kollarından dilediklerini anında sipariş edebilirler.

Çelik Kapı Kolları Fiyatları

Dış mekanlar için kapı kolu arayışında olan kişiler, genellikle çelik ürünleri tercih ederler. Çelikten üretilen kapı kolları, diğer ürünlere göre çok daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bu ürünlerin fiyatlandırılması ise modeline ve türüne göre değişebilir. Paslanmaz özelliklere sahip olan ürünlerimiz, uygun fiyat garantisiyle sizler için sunulur. Siz de bu sayfa üzerinden çelik kapı ve kapı kolları fiyatları oda bilgilerine ulaşabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

En İyi Kapı Kolu Markası

Kapı kolu alacak olan kişiler, pek çok özelliğe dikkat ettikleri gibi; ürünlerin görselliğine de dikkat ederler. Kapı kollarında en dayanıklı ve uzun ömürlü kabul edilen markalar ise sitemizde yer alır. Özenle seçilen ve kalite testlerinden geçirilen kollar, burada sizlere sunulur. Siz de zamak ve yale gibi en iyi kapı kolu çeşitlerine ve markalarına buradan kolayca ulaşabilirsiniz.

Çelik Kapı Kolları Takımı

Kapı kolu almak isteyen kişiler, evin veya kullanılacak olan mekanın bir bütün olmasını isterler. Bu durumda kişiler, kapı kolu takımlarını tercih edebilirler. İkili ya da üçlü setler halinde alınabilecek olan kapı kolları, ihtiyaç duyulan tüm alanlarda güvenle kullanılabilir. Aynalı ve krom gibi kapı kolu seçeneklerinde de takım bulmak mümkündür.

Asil Yapı Market'in çelik kapı kolu modellerine göz atın ve evinizin güvenliğini şıklıkla birleştirin.